Nie martw się

Nie martw się

W ramach swojej pracy tworzę różne strony internetowe. Często są to duże portale, powstałe w oparciu o autorskie oprogramowanie. Portal niemartwsie.pl jest tutaj doskonałym przykładem. Serwis dedykowany miłośnikom ezoteryki bazuje na systemie zarządzania treścią mojego autorstwa. Jako programista w ramach danego projektu, przygotowałem oprogramowanie, które odpowiada nie tylko za wyświetlanie różnego rodzaju treści, ale również komunikację zrzeszonych doradców z Klientami.

Komunikator

To co wyróżnia projekt na tle wielu standardowych stron internetowych to zintegrowany w jego ramach komunikator. Ten również przygotowałem samodzielnie, z wykorzystaniem standardu WebRTC oraz biblioteki PeerJS. Dzięki wykorzystanym technologiom użytkownicy portalu mogą rozmawiać z Doradcami w czasie rzeczywistym. Mogą się słyszeć. Możliwy jest również między nimi czat.

W praktyce to nie jedyna forma komunikacji wdrożona w portalu. Zintegrowano tutaj również wsparcie dla usługi click to call, za sprawą której Klienci mogą inicjować połączenie na swój telefon komórkowy. Niezależnie od formy kontaktu, rozmowy są ewidencjonowane oraz rozliczane w ramach portalu. Użytkownicy natomiast mogą zasilać swoje konta z wykorzystaniem tradycyjnych przelewów albo szybkich płatności PayU.

Potrzebujesz podobny projekt? Jako dobry programista chętnie go dla Ciebie przygotuję!

Komentarze

Brak komentarzy. Może dodasz pierwszy?

Chcę dodać komentarz