Puszczak – aplikacja mobilna oraz strona internetowa

Puszczak – aplikacja mobilna oraz strona internetowa

Jako wszechstronny programista realizuję zróżnicowane projekty. Począwszy od prostych stron internetowych, po złożone aplikacje bazodanowe, mobilne oraz gry komputerowe. Szeroki zakres usług tworzonego oprogramowania na zamówienie pozwala mi przygotować dla Klientów kompleksowe rozwiązania, które nie są ograniczone wyłącznie do jednej konkretnej platformy.

Jednym z tego typu projektów był ostatnio realizowany Puszczak. Lekki, czytelny serwis na którym użytkownicy mogą przeglądać jak i tworzyć zabawne obrazki, historie, komiksy. Wraz z przygotowanym oprogramowaniem stworzenie własnego wpisu jest bardzo proste. Zalogowani użytkownicy mogą skorzystać z intuicyjnego kreatora, w ramach którego wybierają jeden z dostępnych szablonów, zdjęcia które chcą zamieścić oraz opisy. Całość zajmuje raptem kilka sekund. Tak publikowane wpisy mogą być kojarzone ze sobą w celu stworzenia wspólnej, dłuższej historii.

Na uwagę zasługuje wykorzystanie potencjału mediów społecznościowych. Użytkownicy mogą zalogować się do portalu z wykorzystaniem posiadanego już konta Facebook bądź Google+. Do wpisów możliwe jest dodawanie komentarzy. Użytkownicy, którzy zostali pozytywnie zaskoczeni zamieszczoną treścią mogą się nią podzielić ze znajomymi za pomocą guzika lubię to.

Przygotowany serwis korzysta z dedykowanego oprogramowania oraz szablonu przygotowanego przeze mnie. Przywiązałem tutaj dużą uwagę do responsywności, co oznacza, że strona bardzo dobrze prezentuje się zarówno na komputerze stacjonarnym jak i na telefonie czy też tablecie.

Jako programista Android w ramach tego zlecenia przygotowałem również bardzo prostą aplikację mobilną, która umożliwia dodawanie, wpisów bezpośrednio z telefonu. Aplikacja jest do pobrania w sklepie Google Play.

Masz podobny projekt? Chcesz zlecić przygotowanie aplikacji mobilnej? Strony internetowej? Zapraszam do skorzystania z moich usług.

Komentarze

Brak komentarzy. Może dodasz pierwszy?

Chcę dodać komentarz