Dobre Warzywa – Tworzenie stron internetowych

Dobre Warzywa – Tworzenie stron internetowych

Prowadzisz biznes? Sama obecność w Internecie w dzisiejszych czasach wydaje się być obowiązkiem. Nie każdy jednak potrzebuje złożony portal. Do zaprezentowania Twojej oferty być może wystarczy prosta strona wizytówkowa, na której opiszesz świadczone usługi oraz opublikujesz dane kontaktowe. Jako programista www realizuję również projekty tego typu – tworzę strony internetowe.

W ramach mojego portfolio chciałem zaprezentować jeden z nich. Witryna Dobre Warzywa powstała na zamówienie Pana Piotra Porzeckiego. Jej celem jest przedstawienie historii, oferty, procesu oraz zasad współpracy w ramach gospodarstwa rolnego. Dane kontaktowe oraz dołączona mapa, umożliwiają szybkie skontaktowanie się bądź wizytę u Klienta. Witryna posiada czytelny, przyjemny dla oka szablon. Mimo prostego wzoru nie można powiedzieć, że jest nudny. Wzbogaca go wiele dobrej jakości zdjęć. Nie ważne z jaką branżą jest związana Twoja działalność. Gwarantuję, że można ją przedstawić w sposób atrakcyjny.

Jak w każdym projekcie, przywiązałem dużą uwagę do jakości. Szablon jest zgodny ze standardami, przechodzi walidację oraz zgodnie z aktualnymi trendami jest responsywny. Oznacza to, że witryna wyświetla się poprawnie nie tylko na komputerach stacjonarnych, ale również urządzeniach mobilnych takich jak telefony oraz tablety.

Komentarze

 • Piotrek09-08-2014

  Hej, aktualnie jestem studentem trzeciego roku Informatyki na Politechnice Gdańskiej. Od pewnego czasu również staram się wypracować swoją pozycję jako freelancera. Aktualnie jestem na etapie wybory najbardziej produktywnego do takiej pracy systemu operacyjnego. Widzę, że jako grafikę do tego newsa wstawiłeś zdjęcie zapewne swojego MakBooka Pro. Mam tylko jedno pytanie, dlaczego Ubuntu? Od 6 lat pracuję właśnie na tej dystrybucji, rozważałem migrację na OS X, czy ze strony oprogramowania firmy Apple spotkało Cię coś złego podczas Twojej działalności, że z niego zrezygnowałeś?
  PS Czysta ciekawość – Twoja odpowiedź pomoże mi w podjęciu ostatecznej decyzji.

 • Marcin Baszczewski11-08-2014

  Witam serdecznie. Nie jestem fotografem. Powyższe zdjęcie nie zostało wykonane przeze mnie. Skorzystałem tutaj z płatnej usługi umożliwiającej osadzenie mojego zrzutu ekranowego na wybranym „szablonie”.
  Co do systemu operacyjnego: w przypadku realizowanych przeze mnie zleceń jest to bardzo wydajne oraz elastyczne narzędzie pracy. Konfiguracja usług, które potrzebuje na co dzień na innych systemach, trwała by nieporównywalnie dużo czasu. Kiedyś grała tutaj rolę jeszcze ideologia, ale w chwili obecnej przemawiają do mnie praktyczne zalety Linuksa – nie mam tutaj na myśli konkretnej dystrybucji.
  PS
  Do OS X-a nic nie mam. Prędzej przesiadłbym się na ten system niż na Windowsa. Nadal jednak uważam, że przy aktualnie realizowanych projektach mogę być produktywniejszy na Linuksie.

 • Piotrek11-08-2014

  Ułatwiłeś mi podjęcie decyzji, dzięki :)

Chcę dodać komentarz