Tworzenie stron internetowych

Jeśli uważasz, że dobra strona internetowa musi posiadać przede wszystkim ładną oprawę, masz rację tylko w połowie. Istotnych jest jeszcze kilka szczegółów, o których Ci opowiem. Tworzę strony wizytówkowe, sklepy internetowe oraz rozbudowane portale.

 • Tworzenie stron internetowych
 • Nie musisz się znać na Internecie, by stał się dla Ciebie źródłem nowych klientów. Obecność Twojej firmy w sieci to konieczność.

  Dbam o szczegóły. Tworzone przeze mnie strony są śliczne, zgodne ze standardami. Ucieszy Cię również fakt, że dobrze się pozycjonują.

  Masz starą stronę? Zmień ją na lepszą. Nikt nie weźmie na poważnie Twojej firmy jeśli nie zadbasz o jej wizerunek.

  Tworzenie stron internetowych to trudna sztuka. Do przygotowania dobrej strony potrzeba doświadczonego wykonawcy.

Twój biznes w internecie

 • Mała strona internetowa

  Większość małych stron Internetowych realizuję w oparciu o system zarządzania treścią WordPress. Nie bez powodu. WordPress jest bardzo prosty w obsłudze, posiada spore możliwości, miliony użytkowników oraz tysiące rozszerzeń.

  Początkujący użytkownicy opanują podstawową funkcjonalność już w ciągu kilku pierwszych godzin. Bardziej złożone funkcje to tylko kwestia kilku dni. WordPress świetnie się sprawdzi przy stronie wizytówkowej. Dostarczy jednocześnie zaawansowane funkcje związane z blogowaniem.

  Ogromna popularność

  WordPress jest najpopularniejszym systemem zarządzania treścią na świecie. Wykorzystuje go 75 milionów stron internetowych. Obsługuje zarówno proste strony wizytówkowe jak i złożone portale informacyjne.

  Bezpieczeństwo

  Tak duża popularność WP przyczyniła się do jego wysokiego poziomu bezpieczeństwa. Społeczność skupiona wokół produktu niemalże natychmiast reaguje na luki. W rękach dobrego programisty WordPress jest godnym zaufania narzędziem.

  Wtyczki

  WordPress posiada dużą bazę wtyczek, które wnoszą dodatkowe funkcjonalności. Dzięki wtyczkom CMS może być dostosowany do Twojego konkretnie projektu.

 • Oprogramowanie
 • Sklep internetowy
 • Sklep internetowy

  Tworzę niebanalne sklepy internetowe. Z pomysłem, doświadczeniem, indywidualnie. Wszystko ma na celu wyróżnić Twoją ofertę. Jeśli dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z e-handlem pozwól, że poprowadzę Cię przy doborze oprogramowania, domeny, hostingu. Twoje pomysły przeniesiemy na świetnie wyglądający, dobrze prosperujący sklep.

  Prowadzenie sklepu Internetowego nie jest skomplikowane. Na początek wystarczy elementarna znajomość obsługi komputera. Z czasem będziesz mógł prowadzić kampanie reklamowe, programy lojalnościowe oraz utrzymywać kontakt ze swoimi stałymi klientami. O wszystko zadba specjalnie dostosowane dla Ciebie oprogramowanie PrestaShop. Niezawodne i bardzo bezpieczne.

  Biznes

  Sklep Internetowy pracuje dla Ciebie 24h na dobre. Kiedy Ty odpoczywasz, on nadal obsługuje Twoich klientów. Dobrze zaprojektowany sklep internetowy to potężne narzędzie, które na siebie zarabia.

  Hosting

  Sam decydujesz gdzie będzie zainstalowany Twój sklep. Decydując się na moją ofertę nie uzależniasz się od dostawcy oprogramowania – korzystam z dojrzałych, otwartych rozwiązań.

  Bezpieczeństwo

  Nie bagatelizuj tego zagadnienia. Reputacja Twojego biznesu, prywatność klientów stanowią najwyższą wartość. Powierz realizację kompetentnemu wykonawcy.

 • Portal internetowy na zamówienie

  Dla dużych projektów Internetowych przygotowuję dedykowane oprogramowanie. Pozwala to idealnie wpasować się w Twoje potrzeby bez najmniejszych ograniczeń. Po przygotowanym oprogramowaniu możesz spodziewać się dużej ergonomii. Obsługa serwisu nie sprawi problemu Tobie, ani Twoim klientom.

  Chcesz rozwijać projekt stopniowo? Czemu nie. Serwis będzie w pełni rozszerzalny oraz skalowalny. Na początek wprowadzimy najważniejsze dla Ciebie funkcjonalności. Dodanie czegoś nowego w przyszłości będzie proste. Coraz większa liczba użytkowników serwisu może Cię tylko cieszyć – oprogramowanie będzie na nią gotowe.

  Duża strona internetowa, to rozbudowany projekt dostosowany do Twoich indywidualnych potrzeb. Każda strona jest przygotowana w oparciu o autorski CMS bądź wskazane technologie. Gotowy produkt będzie zoptymalizowany pod kątem realizowanej funkcjonalności. Bez problemu obsłuży tysiące Twoich przyszłych klientów. Możesz liczyć na moją pomoc przy wdrożeniu.

 • Portal internetowy

Dbam o Twój sukces

Przygotowanie dobrej strony internetowej wymaga multidyscyplinarnych umiejętności. Na początek potrzebna jest rozgległa wiedza techniczna. Czy wiesz, że prosta strona internetowa składa się z co najmniej kilkunastu technologii równocześnie? Niezbędny jest również zmysł artystyczny. Przecież witryna ma zachęcać do skorzystania z określonych usług, a nie odstraszać. Musi mieć dobrą semantykę. Cóż, przecież bez dobrych wyników w wyszukiwarkach cały trud może pójść na marne. Kluczowe jest również doświadczenie. Bez niego nie sposób przygotować funkcjonalnej, bezpiecznej witryny. Nie czujesz się tutaj na siłach? I tutaj właśnie ja służę pomocą.

 • Mogę przygotować dla Ciebie śliczną witrynę.

  Tworzę zarówno proste strony internetowe jak i złożone portale.

  Jeśli Twój biznes wymaga specyfinczego oprogramowania świetnie trafiłeś. Czuję się bardzo pewnie w tworzeniu autorskich skryptów.

  Pomagam moim Klientom również po realizacji projektu. Możesz liczyć na wsparcie z mojej strony!